јазици

На тема-icon прашање Даглас A_20 хаос

Повеќе
Пред 1 година 2 недели # 809 by frederi350

Јас ја преземав Douglas A_20 хаос по исклучување на сите безбедносни карактеристики на мојот компјутер (Нортон и контрола на корисничка сметка). Преземањето и инсталацијата каде што е успешна. По вчитувањето на FSX не можев да го пронајдам хаосот во Прозорецот за избор на авион. Јас ја користам FSX Booster 2013-Version 2.9 за да го стартувам FSX, а јас исто така се обидов да го стартувам FSX без користење на Booster 2013. Јас, исто така, се обидов да рестартирам. Потоа се обидов да го превртувам FSX Flight Simulator Deluxe Edition од DVD-диск со помош на функцијата за одржување. Имам FSX натоварен на мојот D: податочен диск не C: локален диск во програмски датотеки (x86) / Microsoft Games. Јас, исто така, пробав повторно инсталирање неколку пати со помош на Автоматската инсталација и Прилагодената инсталација. Ништо што го правам не чини дека сакам да го покренам Douglas A_20 хаос во прозорецот за избор на авион.
Јас трчам
Windows 10
Процесор: Intel (R) Core (TM) i7 4790K процесор @4.00 GHz
Инсталирана меморија (RAM): 16.0 GB (15.9 користи)
Тип на систем: 64 -битен оперативен систем, x64-базиран процесор
Адаптери за прикажување: NVIDIA GeForce GTX 970 и Intel (R) графика 4600

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: papy68

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.098 секунди
јазици