јазици

На тема-icon прашање СимДепот

Повеќе
1 година 11 месеци # 817 by клупи

Здраво Јас трчав свој симулатор за летови наречен SimDepot, а многу од аеродромите што ги продавам се мои сопствени креации базирани околу вистински аеродроми и ажурирање на вистински аеродроми за летните симови на двете fs9 и fs10 Имам веб-страница која продава евтини и прифатливи додатоци www.freewebstore.org/SimDepot/ Јас би сакал луѓето да купуваат некои додатоци, за првпат можам да ги продавам е-пошта производи, како и оттука, поставувањето

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.194 секунди
јазици