јазици

На тема-icon прашање Star алијанса Airbus A320 пакет

Повеќе
1 година 3 месеци # 818 by Erwin2003

Се прашував зошто Rikoooo нема пакет во кој може да се најдат сите Star-Alliance liveries. Пакетот треба да се состои од семејството A320, но треба да ги има сите лерики на авиокомпаниите кои поседуваат еден од авионите од семејството A320, се разбира овие лериери треба да бидат од авиокомпаниите во групата Star-Alliance. Се надевам дека некој би можел да го оствари тоа, јас би бил навистина задоволен и благодарен.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Hobbo2004

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.302 секунди
јазици