јазици

На тема-icon прашање страшно брзина на преземање

Повеќе
1 година 11 месеци # 819 by sylvantino

Јас сум на 6 месечно jumbo претплата, но јас сум едвај способен да ја повлечам брзината на преземање на 1300KB / sec на оваа страница, без оглед на тоа што е преземена, ова е единствениот сајт со кој имам проблеми. би можел некој да се осврне на овие брзини, молам?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 11 месеци # 821 by rikoooo

Здраво Sylvantino,

Денес ставив поголем опсег на нашиот сервер, обидете се повторно сега.

Патем, во понеделникот имам средба во центарот за податоци, дали нашите сервери се хостирани, ќе побарам уште поголем пропусен опсег, така што во највисокото време, сепак, можеме да служиме со голема брзина.

Ти благодарам

Ерик


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 11 месеци # 822 by Gh0stRider203

Јас објавувам како корисник, а не модератор, но никогаш не сум имал проблем со брзините на преземање од Rikoooo.


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 10 месеци # 823 by StonewallUSMC

отиде за остриот, зеде само 26 часови и отвори празна датотека, отиде по втор пат 12hrs 45 минути до празна датотека, потоа отиде и го направи единствениот што работел, а потоа имаше белешка од креаторот за инсталирање за администраторот инсталира, да се разјаснат, обично кога се однесуваат на инсталирачка инсталација со цел да се користи производ кој го проследува менито и го привлекува или пробува кликање и извршување, конфузијата е ова, нема никаква врска со датотеката, морате да ја извршите MS симулаторот за летање во режимот на администратор со десен клик, а потоа производот ќе се вчита. Ако се направи поинаку, тоа ќе предизвика повеќекратни несреќи и или замрзнување на екранот. Јас истражував, зошто некогаш беше командна линија за користење на администраторот за да ја користите програмата. Од илјадниците додатоци во начинот на авион, ова е единствениот што заврши со контролирање на мојот cfg. датотека, отидов и видов повеќе списоци. Има и опасност во оваа конфигурација и ако има проблем, може да ја уништи прозорската програма. Ако го направите преземањето направете резервна копија од вашата датотека cfg пред инсталацијата. Локацијата на датотеката е како% APPDATA% MICROSOFT /FSX. Преземената AIROLANE е најдобриот Ive видел во последните десет години на овој модел и видот, FLYABILITY е совршен, тоа може да потрае малку се користи за добивање ОСОБЕНО се обидува да слајд или префрлате НИШТО НА ГОРНИОТ CONSOLE.Which само се случува да биде потребно да се започне и лета, но тоа сите работат надвор. Добро нема да биде разочаран кога ќе сфатите дека сè што треба да направите е да кликнете на администраторот за да се кандидира како администратор и да се заѕида. Освен тоа и да се обиде на друг начин, ќе биде тешко време да се справиме со посебно ако сте чекале 24 часа за празна преземање. Сепак најдобрата локација со најдобар додаток на лента нема.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 10 месеци # 824 by 200k

gud

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 4 месеци # 1091 by StonewallUSMC

треба да се оди во си компјутерски менито на интернет и промените вашата почетна страница за да rikoooo, ако го направите тоа на датотеката ќе биде во предниот дел, и проверете ги вашите интернет, ако не сте со користење PPOE (треба да се користи лозинка за да влезете на интернет) промена на друга опција. Една од главните точки на contension за компјутер е да се има тоа изнесе на интернет преку погрешен портал, јас го користам локалниот интернет понекогаш и im на источниот брег на Атлантскиот регион Среднорочна а понекогаш и неговата бавна поради износот на симнувања кои се се обработуваат од страна на сервери. Исто така, проверете дали сте часовник, ако Вашиот американски коефициент е вашиот обид за превземање кога сите во Европа се на врвот на нивниот ден. Фати ги во доцните вечери нивното време. Проверете ги овие поставувања, и ако сакате да го забрзате вашиот компјутер преку 200% напишете, ако видам дека е лошо, кажете што да правите.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.220 секунди
јазици