јазици

На тема-icon Важно Нови EMB 120 Проблеми

Повеќе
1 година 9 месеци # 834 by JAYEAS29X

Јас бев тестиран на Новиот Embraer EMB120 и имаше некои сериозни проблеми откриени
Моторот нема да оди на полн гас и Авионика нема да активира некое тело во Rikooo треба да го тестира овој авион
овој авион не е подготвен за сервис

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 9 месеци # 835 by Gh0stRider203

Вие сте свесни дека се надевам дека Rikoooo НЕ ги прави овие авиони, нели? Сè што е во ред со него, пред да ги добијат рацете, се должи на нешто што творецот направил погрешно ...


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 9 месеци # 843 by rikoooo

Здраво JAYEAS29X,

Ве молам, одвојте време да ја прочитате страницата на овој додаток пред да ги објавите вашите жалби кои веќе беа објаснети. Само прочитајте ред?

http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/56/875

Ти благодарам


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 940 by DRCW

Еј, за да им помогне на луѓето со звучни прашања како што се прекинувачи, callouts итн ... можете да ги испратите ова, постојат instuctions на coverting DLL fies со xml што P3D користи во V4

Датотека Прилог:

Име на датотеката: dsd_fsx_xml_sound.rtf
Големина на датотеката: 85 KB

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.276 секунди
јазици