јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Честитки

Повеќе
1 година 3 месеци # 850 by goffers

Hiya. Сум бил симулирање, бидејќи околу 1997.

Создадов многу додатоци за сцени за FS9 и FSX, плус неколку препратенија.
Некои членови можеби се сеќаваат на мојата "забава за време на летот" за FS9.

Се приклучив на Rikoooo затоа што веб-изгледот е толку јасен - исто така и за вниманието дадено за ревитализација на претходно објавените бесплатни авиони.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци # 853 by Dariussssss

Здраво и добредојде во Rikoooo.

Ви благодариме за убавите зборови, и навистина убаво е да имате на одборот. Се сеќавам на таа корист, го имав тоа на мојот FS9, не е лошо.

Слободно можете да истражите и ако ви треба помош, тука е местото каде што треба да прашате.

Cheers

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци # 862 by goffers

Dariussssss напиша: Здраво и добредојде во Rikoooo.

Ви благодариме за убавите зборови, и навистина убаво е да имате на одборот. Се сеќавам на таа корист, го имав тоа на мојот FS9, не е лошо.

Слободно можете да истражите и ако ви треба помош, тука е местото каде што треба да прашате.

Cheers


Многу благодарност.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.174 секунди
јазици