јазици

На тема-icon прашање купи надвор?

Повеќе
1 година 5 месеци # 856 by PAYSON

Јас само добив е-пошта од Питер Хоторн. Звучи како тој и некои негови колеги сакаат да се спојат со Рикоо. Ве молиме прочитајте и видете дали сметате дека звучи како крај на најдобрите бесплатни производи за чување на интернет. Погледнете што мислите.
PAYSON

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 5 месеци # 857 by rikoooo

Здраво Payson,

Извинете, но немам поим за она што го зборувате ...?

И не знам кој е Питер Хоторн.

среќен лет


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 5 месеци # 858 by PAYSON

Питер Хоторн <Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.>
Декември 11 (1 ден пред)

за мене
Здраво,
Јас само ги прочитав превземањата за FSX, FSX-Steam и Prepar3D - Rikoooo, му го покажав на некои колеги и мислиме дека соработката меѓу нас би можела да функционира добро.

Претставува агенција за дигитален маркетинг во моментов работат со водечка компанија за технологија, која работи на истиот пазар како Андроид. Би сакале да покажеме уникатен дел од содржината на вашиот сајт во име на нашиот клиент. За привилегија, би било среќно да ви платиме некаде во регионот на $ 65.

Дозволете ми да ги знам твоите мисли.

Најдобри желби,

Петар

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 5 месеци # 859 by PAYSON

Питер Хоторн
2: 34 AM (пред 13 часа)

за мене
Здраво Кит,

Ви благодариме за враќањето кон мене.

За да ви даде идеја за она што го правиме, ние би сакале да напишете спонзорирана содржина за вашиот сајт. Оваа содржина најчесто доаѓа во форма на статија од 500-зборот и би вклучила линк до do-follow кон нашиот клиент. Писателот на статијата ќе потроши време на вашиот сајт и ќе добие чувство за тон, стил и видот на содржината што обично ја објавувате. Тие можат да одат и да напишат прилагодена статија за вашиот блог. Можете да ја разгледате, уредите и отфрлите статијата ако сметате дека не е соодветна. Сакаме да придонесеме кон вашиот сајт и да ви платиме за привилегијата да ја објавите. Сепак, во оваа фаза не го откриваме името на нашите клиенти или брендови - нормално само кога статиите се испраќаат за преглед.

Сè додека сте задоволни, ние исто така ќе побараме објавувањето да не биде означено како "спонзорирано".

Во овој поглед, дали би прифатиле спонзорирани мислења во www.rikoooo.com/ ? Ако цената што ја нудиме во нашата претходна е-пошта ($ 65 по пошта) е прифатлива за вас, само дозволете ми да знам за да можеме да продолжиме понатаму.

Со почит,
Петар

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 5 месеци # 860 by PAYSON

Ова се пораките што ги примам. Верувам дека ја гледате мојата загриженост. Не мислам дека треба да ги видам дури и овие. Некаков СНАФУ.
Со почит ПАЈСОН

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 5 месеци - 1 година 5 месеци # 861 by rikoooo

Здраво,

Ви благодариме за вашиот одговор,

Ова е всушност спам и оние пораки автоматски се генерираат од спамер или бот.

Не одговарајте на нив

Друг пример тука: www.mail-archive.com/[email protected]/msg28201.html

среќен лет


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Последно уредување: 1 година 5 месеци од rikoooo.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.224 секунди
јазици