јазици

На тема-icon прашање Делта преслика за Boeing B737-823 Напредно VC FSX и P3D

Повеќе
10 месеци 4 недели # 865 by bigpappy777

Дали некој знае каде можам да добијам Делта за овој превземање?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 3 недели # 871 by Gh0stRider203

Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.170 секунди
јазици