јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Честитки! Од Форт Ворт, Тексас

Повеќе
1 година 4 месеци # 867 by sdatcher

Бев возбуден да го најдам овој форум. Веќе неколку години летам со FSX и само купив P3D v4. Се обидувам да преземам неколку датотеки, па јас активирав Jumbo сметка. Имам проблеми со добивање на преземањето за почеток. Прозорецот за преземање се појавува, а потоа се оддалечува без да прави ништо. Јас го користам Windows 10 со сите најнови надградби.

Сите предлози ќе бидат многу ценети. Жалам за почетните прашања.

Cheers!
Sean

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.276 секунди
јазици