јазици

На тема-icon прашање препишува за addons за payware?

Повеќе
1 година 2 месеци # 881 by дилвитер

Картата не може да бидат прикажани, се уште не одредивте локацијата.
Здраво момци во рикоо! Јас поседувам некои убави додатоци за payware, но изгледа како да најдам someliveries за нив. дали можете да направите нешто ова? im барајќи некои препирки:
CLS 747-200 HD верзија:
TWA:
N93108
N93119
N93101
Ел Ал (и товар) (ОК):
4X-ELB
4X-AXF
4X-AXA
4X-AXG
Капетан Сим 737-200 (или adv)
Ел Ал (ОК):
4X-ABN
4X-ABL
4X-ABM
Благодарам многу, ако тоа ќе биде можно дека ќе биде одлично!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.400 секунди
јазици