јазици

На тема-icon прашање Поспарен Боинг 777-200 бел, без ливерзии, ништо

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 884 by jangor

Здраво, јас го преземам Posky B777-200 од Rikooo и го преземам заедно со алатката за враќање на ефектот на мерачот. Ги инсталирав и двете и имам четири авиони кои седат во мојата авионска папка. Меѓутоа, кога ќе ги отворам, тие се бели, нема ливреи, нема подвизи, нема детали, нема кокпит, ништо. Само бела школка.

Имам преземено и инсталирано неколку други B777 од Rikooo и од други бесплатни веб-страници, но секогаш е иста. Можам речиси да кажам дека мојот FSX е хексадециран против B777. Истото, патем, се случило со Де Хавиленд Даш 8-400. Јас исто така испраќам екранот на белиот авион.

Како можам да го решам ова како што ми се случува на моите нерви.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 3 недели # 910 by Парки-Џо

Картата не може да бидат прикажани, се уште не одредивте локацијата.
Влезете во поставките, потоа изберете, а потоа отфрлете ја опцијата "preview DirectX 10" и вашите ливреи треба да бидат таму. Имаше ова исто прашање себе и само сфатиле како да го реши преку неколку недели судење и грешка. Се надевам дека тоа функционира за вас.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.237 секунди
јазици