јазици

На тема-icon прашање Зошто нема 777 за P3D V4?

Повеќе
1 година 9 месеци # 894 by Josh13215

Здраво,
До датумот не можам да најдам работа 777 додаток за P3D V4. Или тоа ќе биде "нема преглед на располагање" или не поддржува P3D V4. Дали некој има работен 777 додаток за V4?

Однапред ви благодариме за момчиња

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 9 месеци # 896 by Gh0stRider203

Ова беше опфатено неколкупати порано. ЛОТ на авиони нема да работи P3D V4 како што не се дизајнирани да, сепак. Еве неколку теми што ги најдов ...

www.prepar3d.com / forum / viewtopic.php? t = 124878

www.sim-outhouse.com/sohforums/showthrea...ility-in-Prepar3D-V4


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 9 месеци # 899 by Josh13215

Ви благодариме Рајдер :)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.197 секунди
јазици