јазици

На тема-icon прашање Ај сакам да летам ???? заинтересирани да летаат со многу АИ на мојот сервер ???

Повеќе
1 година 9 месеци # 902 by fltbuff71

Видете веб-страница fsxflywithmanyai.weebly.com за детали

Ќе се постави групен лет во блиска иднина, ако има доволно камата.

мојот контакт е Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Јас ги користам Rikooo преземањата за пакети за 737 и 747

Не може да лета AI во мултиплеер на Steam, но JoinFS е одлично и можете да летате Steam, Box или било кој друг Flight Sim во слободен лет.

Јас нема да го користам TeamSpeak и изгледа дека тие наплаќаат за сервер сега ....

Ако сте заинтересирани, само да ме известите

Види слики поврзани со мене месинг со Аи лет план. .Мој сервер и JoinFS

Прилози:

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 909 by fltbuff71

Добро, подготвени сме да летаме, да ја видиме мојата веб-страница, да се придружиме заедно со JoinFS.

Willе го правам ова секој ден на крајот на мојот сервер неколку пати на ден.

Ве молам изразете кој било интерес за мене @ Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.благодарениеСреќно летање!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 914 by fltbuff71

Право СЕГА, автоматизиран лет во тек со многу АИ, само што тргна од КМКО ... Погледнете ја мојата веб-страница за детали

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 915 by Dariussssss

fltbuff71 напиша: Право СЕГА, автоматизиран лет во тек со многу АИ, само замина од КМКО ... Погледнете ја мојата веб-страница за детали


Сето тоа е убаво и фино, но каде е вашата веб-страница?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 916 by Gh0stRider203

Даријус напиша:

fltbuff71 напиша: Право СЕГА, автоматизиран лет во тек со многу АИ, само замина од КМКО ... Погледнете ја мојата веб-страница за детали


Сето тоа е убаво и фино, но каде е вашата веб-страница?


тој го објави ова во FSX, P3D и форуми FS2004. иста работа во секој. неговата веб-страница е fsxflywithmanyai.weebly.com кој е во првиот ред на објавувањето.

Лично .... #Не импресиониран


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 923 by fltbuff71

Здраво, тоа е во првата линија на мојата тема на форумот ...

Видете веб-страница fsxflywithmanyai.weebly.com за детали

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.265 секунди
јазици