јазици

На тема-icon Важно P3D Проблеми со V3

Повеќе
1 година 7 месеци # 906 by Dariussssss

Не сум сигурен дали некој друг го објавил овој проблем пред, но ...

Јас имам p3d v3, и кога ќе инсталирам FSUIPC, се урна. Дури и не започнува. Без него, сè работи.

Има ли начин околу тоа?

благодарение

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 907 by Gh0stRider203

добиете v4. тоа е малку постабилно од она што го слушам. Јас се држам со FSX како што не работат моите птици со исплата P3D


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 908 by Dariussssss

Решен, SimConnect беше проблемот. Но, сега имам различен проблем..МОИ многу авиони за кои се вели дека работат на двата ... тие навистина не работат на тоа P3D... Ми се допаѓа, но ... проклета. Неверојатно количество на проблеми и грешки.

Cheers

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.161 секунди
јазици