јазици

На тема-icon прашање Prepar3D - PMDG Боинг 737 - слетување во Линзи - TrackIR

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 62 by ЧукаAddons:

Prepar3D V3.4
Чејс авион Алфа 1.5
PMDG Boeing 737
Envtex
REX 4 Директен Текстура
REX меки облаци
Заслепувачка боја Игра Ниничи Мајнлинг
HDE 2.0
TrackIR
OpenLC Европа
Активни Скај 2016
Активни Скај Облак уметност
Прилагодено Скај Текстури
RSP 1.1
P3D Помошник за пишување
Flight1 ГТН 750
Reshade + MasterEffects

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: rikoooo, Gh0stRider203, Dariussssss

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци - Пред 2 години 7 месеци # 63 by Dariussssss

Ова е неверојатно ... како навистина, навистина неверојатно. Човек, ме натера да одам на а P3D...многу.

Ви благодариме што споделивте со нас.

Со почит

Последно уредување: 2 години пред 7 месеци од Dariussssss.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 237 by Gh0stRider203

Го сакам деталите P3D но за жал мојот систем не lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.607 секунди
јазици