јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Здраво од Западен Сасекс

Повеќе
Пред 2 години 4 недели # 913 by gaztop

Јас сум Gaztop од Сасекс.
Еден Лондон роден и одгледан.
Антиквитети и колекционерски дилер
Стара рака при симулирање на лет
но глупости при слетување.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.172 секунди
јазици