јазици

На тема-icon прашање FSX addon идеја

Повеќе
9 месеци 6 денови пред # 920 by NitroUK

Здраво момци,

Се прашував дали некој знаеше за додаток што ќе ми даде ефект на факелот на мојот покажувач на глувчето, така што кога ноќното време и мојот авион ќе ми биде Студено и темно, ќе видам прекинувачи што треба да ги вклучам за да го вклучам / ...

Дали има нешто слично во моментов? може да биде направено од некој? id среќно плаќаат за addon.

Најдобри желби Глен - Г-ВОДЦ


"Сино небо ... Безбедно летање"

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
9 месеци 2 денови пред - 9 месеци 2 денови пред # 930 by DRCW

Еј, јас не би го препорачал ова бидејќи, како што седи, покажувачот на глушец само по себе ќе го отфрли FPS, додавајќи дека таквата карактеристика ќе направи повеќе штета на тој начин. Најдобриот залог е да се користат панел поплави светлина за време на подготовките за лет. Бидете сигурни дека ќе активирате сте APU (Aux Power Unit) за авиони кои се толку опремени.

Последно уредување: 9 месеци 2 дена пред DRCW.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.098 секунди
јазици