јазици

На тема-icon Важно Empresas brasileiras, por favor!

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 921 by moisinho

Еу патувањата на воздухот за воздух на воздух за ТАМ (ЛАТАМ) за FSX, за да постојат пасоши кои се вклучени во Ultimate Pack 777-200ER, а тука е и текстуална порака за ТАМ за воздушно полнење (B777-200ER). А квалификувани додадени фајлови: акни со инкривизирање, континуирано се бара за вас! Оригадо.


Исто така, имам пакет на авиони од TAM (LATAM) до Fsx, еден од најдобрите пакети што постојат во Ultimate Pack 777-200ER, навистина сакам текстура на TAM за овој авион (B777-200ER). Квалитетот на додатоците овде е неверојатен, продолжувај го со нас! Ви благодарам.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: rikoooo

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 922 by Dariussssss

Прво на сите, добредојде во Rikoooo. Тоа е навистина убаво да се слушне дека ви се допаѓа авионот пакет. За жал, не ги правиме овие додатоци. Што значи дека не можеме да додадеме или смениме нешто во нив. Ако има некои грешки, можеме да ги поправиме, но тоа е за тоа.

Второ ... Морам да ве предупредам, ова е англискиот форум, па не објавувајте на други јазици.

Уште еднаш, добредојде и да се забавувате овде.

Со почит

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.163 секунди
јазици