јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Вечер Сите

Повеќе
1 година 3 месеци # 924 by mickod88

Вечерен соработник Simmers!

Бил член на Rikoooo сега за повеќе од 6 месеци, конечно се разбудив да се запознаам себеси, бидејќи јас не сум далеку толку многу сега, па може да добијам некои добри P3D време под мојот појас повторно!

Моето име е Мик, а јас сум од Лосиммут во Шкотска, кој моментално служи како техничар на авиони со РАФ. Со нетрпение очекувам да научам многу повеќе за P3D од најискусните и се надевам потоа да го предадам моето знаење на други новинари во иднина.

Cheers!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци - 1 година 3 месеци # 925 by rikoooo

Здраво, Мик,

Добредојдовте на форумот, ви благодариме за воведување на себе си.

Се надевам дека ќе уживате во овој форум, целиот форум е нов и има потреба од некои активности, па ве молиме не двоумете се да објавите тука и да го доведете вашето вредно знаење до другите.

Среќен лет,


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Последно уредување: 1 година 3 месеци од rikoooo.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци # 926 by Gh0stRider203

Ај, јас втора тоа! Добредојдовте и ви благодариме за вашата услуга! :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.173 секунди
јазици