јазици

На тема-icon Важно Добијте "404 - Не е пронајдено" кога се обидувате да преземете

Повеќе
1 година 8 месеци # 932 by MTR1768

Се обидов да ја преземам бесплатната бесплатна услуга на бесплатниот софтвер во:

member.rikoooo.com:8888/dl/9dc1eba2127c0...hotoreal_scenery.zip

Кога го погодив копчето за преземање, се обидовте да стигнете овде:

member.rikoooo.com:8888/dl/9dc1eba2127c0...hotoreal_scenery.zip

и добивам „404 - не е пронајден“.

Што можам да направам за да преземам?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 933 by DRCW

Грешка 404 може да биде голем број причини. Можеби имате проблем со вашиот сервер или Rikooo можеби работеше на нивниот. Можеби имате ограничена поврзаност. Може да имате вклучен малвер малвер. Препорачувам водење на малициозен софтвер. Тоа е бесплатно преземање и добивате 15 дена бесплатна целосна услуга. Јас го користам веќе 4 години и ништо не влегува. Откако ќе го извршите скенирањето, обидете се повторно да ја преземете сценографијата.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.171 секунди
јазици