јазици

На тема-icon Поради некоја причина, моето логирање оди во офлајн по неколку минути

Повеќе
1 месец 2 часови # 987 by DRCW

Не сум сигурен зошто, но кога се пријавувам, се појавувам како член, околу 1 минута додека ги читам постовите, тоа ми покажува далеку, а потоа една минута подоцна ми покажува како офлајн, кога сум уште активно страната.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.169 секунди
јазици