јазици

На тема-icon прашање Поради некоја причина, моето логирање оди во офлајн по неколку минути

Повеќе
1 година 11 месеци # 987 by DRCW

Не сум сигурен зошто, но кога се пријавувам, се појавувам како член, околу 1 минута додека ги читам објавите, ми покажува далеку, а потоа ми минута ми покажува како офлајн, кога сум уште активно страната.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 1058 by JanneAir15

Истото овде, исто така.


Мој компјутер: процесор: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Матични плочи: ASUS Prime X370 Pro | RAM: G Вештина Ripjaws V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Графичка картичка: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Складирање: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Сина HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | ОС: Windows 10

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 1061 by rikoooo

Треба да бидете сигурни дека вашиот интернет прелистувач ги прифаќа нашите колачиња, колачињата ќе ја задржат вашата сесија и ќе ве водат.


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: DRCW, JanneAir15

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.189 секунди
јазици