јазици

На тема-icon прашање Convair 580 FSX

Повеќе
Пред 1 4 година дена # 993 by Шуми

Неодамна го симнав конверот 580 fsx. Проблемот за мене е воопшто нема VC или 2d панел. Секоја помош би била многу ценета. Ви благодарам
RAILWAYSteve Ruble

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 3 година дена - Пред 1 3 година дена # 994 by DRCW

Здраво, која верзија на FSX работи? Во кутија или парна? Дали работите во преглед на DX10? Ако користите во пакет верзија на FSX, дали е Делукс? Ако го имате преземено SP1 и SP2?
flyawaysimulation.com/downloads/files/1950/microsoft-flight-simulator-x-service-pack-1/
flyawaysimulation.com/downloads/files/27...or-x-service-pack-2/

Јас го користам златното издание на FSX Boxed, кое доаѓа со забрзување, (SP1 & SP2). Јас го симнав овој авион без никаков проблем. Имам целосно функционален VC. Во овој модел не постои летна палуба на 2D. Креаторот користеше споделени мерачи од други стандардни авиони во рамките на FSX .. Ќе забележите во насловот (SP2 FSX) Без SP1 и SP2 инсталиран, овој авион нема да функционира. Преземете ги горенаведените flyawaysimulation пакети, и треба да имате работен авион. Cheers!

Последно уредување: 1 година пред 3 од DRCW.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Шуми

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 8 часа # 1004 by Шуми

Јас го користам Steam, јас го деинсталирав, а потоа повторно го инсталирав, работи добро, има VC. Благодарам

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 2 часа # 1005 by DRCW

Мило ми е што го работам .. Ако користите Windows 10, проверете го интернет за сите познати проблеми со FSX. Среќен слетувања

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.357 секунди
јазици