јазици

На тема-icon прашање За оние кои преземаат авиони од Rikooo и недостасуваат карактеристики или текстури

Повеќе
1 година 6 месеци # 995 by DRCW

Здраво на сите,
Имам забележано многу луѓе кои имаат проблеми со преземања од оваа страница, на кои им недостигаат текстури на авиони или црни плочки во фајлонските сценографија. Прво дозволете ми да објаснам малку FSX. Мајкрософт излезе со три верзии во кутијата. Стандард FSX, FSX Делукс, и Конечно FSX Златно издание. Ако го поседувате Стандардот FSX или Делукс изданија и не ги ажурира, ќе имате проблеми со некои авиони и сцени. Мајкрософт излезе со 2 сервис пакети (SP1 & SP2) без овие надградби инсталирани, ќе има проблеми. Автоматскиот натоварувач Rikooo обезбедува работи доста добро. Јас ви ги обезбедувам закрпите што се потребни подолу, за да ви помогнам да ги решите овие прашања. Се надевам дека тоа ќе ви помогне

flyawaysimulation.com/downloads/files/19...or-x-service-pack-1/
flyawaysimulation.com/downloads/files/27...or-x-service-pack-2/

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: tuncayboran40

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.322 секунди
јазици