јазици

На тема-icon прашање проблем со мојот план за летот

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 999 by азероригин

Здраво, јас побара помош затоа што кога ќе се направи пат за simbrief е јас, туку за FSX и кога ќе одам да се отвори мојот пат не се стави како на патот што е тоа дефинирано поминува само преку пресекот и ducoup невозможно за мене да лета со недвижен патишта, па ако има некој кој има решение ви се заблагодарувам однапред

Прилози:

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1000 by Gh0stRider203

искрено човекот ... Би му го уредував само во FSX, и ќе бидам поправен. Јас го сторив тоа време или две .....


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1001 by Dariussssss

Те молам, едноставно користете превод на Google или нешто друго, бидејќи едноставно не го разбирам она што го кажувате.

Исто така го користам SimBrief и функционира. Треба да знаете како да го користите, и нема да имате грешки.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.203 секунди
јазици