јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Здраво на сите

Повеќе
1 година 7 месеци # 1006 by cunnah37

Здраво јас сум Крис од Блекпул, симулирам лет за многу години. Започна со fs98 и оттогаш напредуваа низ сите инкарнации. Неодамна вклучен FSX кога добивме нов компјутер кој беше способен да работи правилно. Најмногу уживајте во кратки летови, бидејќи немам време за подолгите летови. Нашол овој сајт во потрага по црнците за стандардни авиони и како леснотија на користење сега на мојата листа на омилени.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.165 секунди
јазици