јазици

На тема-icon прашање Алјаска Ливреј за Ербас 32X?

Повеќе
1 година 6 месеци # 1008 by pgde

Дали некој има облека од Аљаска за пакетот Airbus 320 на Луис Кинтеро? Тоа ќе го замени Богородица, која беше споена со Алјаска.

Многу благодарам!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 6 месеци # 1009 by Dariussssss

Можете да го пребарувате на Google. Но, не барајте F-Dore A320, едноставно PA A320 Alaska Livery, причина е тоа што тој пакет е подобрен Project Airbus A320. Се надевам дека ова ви помага.

Со почит

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.180 секунди
јазици