јазици

На тема-icon прашање Боинг-787 9

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 70 by Leeh12378

Здраво тим Rikooo има ли веројатноста за било себе или на вашиот програмери кои придонесуваат за вашиот прекрасен сајт, создавањето на Боинг-787 9. Јас сум бил во потрага по еден за возраст, а јас едноставно не може да ја најде уште. ако се размислува за развој на овој авион ќе биде прв да го преземете.
Продолжи со голема работа да се направи.
Многу благодарам,
Ли Homewood

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: regor, danielita

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 79 by Gh0stRider203

Ли,

Само ја погледна и јас не се гледаа еден за тука, но јас ќе се внимава на работите и ако некој се појавува овде, јас ќе ти знаеш! :)

Сино небо!


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 211 by Dariussssss

Тоа би било уште подобро ако ние би можеле да имаат 787 пакет, со сите верзии 3 на едно место. Јас ќе се осмелам да прашам за тоа тука.

Со почит

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 216 by JanneAir15

Тоа е добра идеја!


Мој компјутер: процесор: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Матични плочи: ASUS Prime X370 Pro | RAM: G Вештина Ripjaws V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Графичка картичка: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Складирање: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Сина HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | ОС: Windows 10

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 220 by Gh0stRider203

JanneAir15 напиша: Тоа е добра идеја!


подлец yah!


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 222 by Twicerejected

Можеби се обиде да добие 787 со подобар модел и VC качен

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: danwas

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци - 1 година 3 месеци # 895 by Josh13215

ажурирање на тековната 787 со вистински 787 кабина наместо 737? Како за тоа? :D

Последно уредување: 1 година 3 месеци од Josh13215. Причина: граммерска грешка

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.314 секунди
јазици