јазици

На тема-icon прашање C-123 провајдер

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1018 by Шуми

Јас го преземав C-123 пред неколку месеци. Имам проблем со реквизитите. Наместо да гледате низ дискот што нормално ќе го видите на авион во лет, имам цврст диск во лет кој само исчезнува во облак. Какви решенија? Благодарам

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: papy68

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.218 секунди
јазици