јазици

На тема-icon Решен Забележете Автоматизирана група на летови во неделата 3 / 18 1PM EST

Повеќе
1 година 6 месеци # 1027 by fltbuff71

Серверот и летовите се автоматизирани, сепак, јас ќе бидам достапен и учествувам

Март 18th во 1PM EST

со кој било од вас кој ќе избере да ни се придружите .....

Користење на JoinFS

За VOICE COMM, користете ГЛАВНИ КОМУНИКАЦИИ ОТКАЖУВАЈТЕ КАННЕЛОВСКИ КОМУНИКАЦИИ КАННЕЛИ

Видете веб-страница fsxflywithmanyai на weebly.com за детали

мојот контакт е Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Серверот обично работи секојдневно од 1: 30am до околу 9pm (Велигденско стандардно време)

КОРИСТЕЊЕ НА ВАШ СОПСТВЕНИОТ РИЗИК!

Јас ги користам Rikooo преземањата за пакети за 737 и 747

Мојот веб-сајт има некои фантастични снимки на екранот за да го достигнете својот интерес

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.158 секунди
јазици