јазици

На тема-icon прашање Ер Франс флота V2

Повеќе
1 година 7 месеци # 1030 by BrumXX

Едноставно ја инсталиравте AF флотата и нејзината многу добра, особено моделот A380 со новата облека. Сепак, единственото нешто што не можам да отворам е карго вратата. Можам да ги отворам вратите на патниците со вообичаените FSX E1 / E2 / E3 итн, но не можам да најдам еден за товарните врати. Некои предлози ?

Cheers

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.167 секунди
јазици