јазици

На тема-icon прашање Може ли некој да ми помогне да преместувам превозникот на нови дополнителни локации?

Повеќе
1 година 6 месеци - 1 година 6 месеци # 1046 by Jinx

Може ли некој да ми помогне да преместувам превозникот на нови дополнителни локации?

Датотеката е именувана на flightsim.com bige_ai.zip.

Сакам да го преместам превозникот на англискиот канал на локации 4 во грчките води и да ги обезбеди координатите - една локација ќе биде надвор од Кипар, другата 3 во грчките територијални води.

Секоја помош ќе биде прифатена.

Ник

Последно уредување: 1 година 6 месеци од Jinx.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: jdm601

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.146 секунди
јазици