јазици

На тема-icon прашање P3D команда за Rrion

Повеќе
1 година 3 месеци # 1052 by jfmitch

Дали некој ја знае командата P3D за радарскиот бум на опашката на PC-3 Orion. Немаше инструкции со преземањето на Rikooo на Орион.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.207 секунди
јазици