јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Честитки!

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1055 by FacundoB

Здраво,
Сојата е еднаква на лошите моменти бидејќи не може да се покаже како да функционираат.
Имајте на ум дека ако сакате да останете во контакт со вас, ве молиме користете го авиокомпанијата.
Hoy soy novato како моментот кога е во прашање и квизот, кој може да се приклучи на друг начин.
Ви благодариме.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.140 секунди
јазици