јазици

На тема-icon прашање Како да го активирате автопилот во Airbus A320 Family Mega Pack FSX & P3D верзија 3.05

Повеќе
1 година 5 месеци # 1075 by CaptZhade

Здраво,
Сега го симнав фантастичниот пакет на Airbus A320 Family Mega Pack FSX & P3D Верзија 3.05.
Сепак, имам проблем.

Секогаш кога ќе полетам, не можам да го активирам автопилот. Како да го направам тоа? Како да го направам тоа качување, летање, слегување и така натаму?

Ќе бидам среќен ако некој може да ми го објасни ова.
Ви благодариме за фантастичен пакет. :-)

Со почит.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 5 месеци # 1081 by DRCW

Дали сте запознаени со стандардниот воздух 321 во FSX? Ако сте и не работи во мега пакет ... тогаш избришете ја датотеката од папката на вашиот авион. Исклучете ја безбедноста на интернетот и повторно преземете го софтверот ... Ако треба да знаете повеќе, дозволете ми да знам

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.151 секунди
јазици