јазици

На тема-icon Решен Вработување во ескадри на VCW-8

Повеќе
1 година 5 месеци - 1 година 5 месеци # 1077 by lharv71

VCW-8 Carrier Squadron бара силен страствен пилоти F-18 или F-14. Ние сме забавна група со многу години на воени летови часови во реалниот свет под ременот. Имаме агресивен добро развиен план за обука и летаме три пати неделно.

Во моментов работиме надвор од Хаваите кои учествуваат во RIMPAC, а потоа се преселуваат кон јужното кинеско море за да учествуваат и да водат операции над Кореја.

Проверете нè и кажете ни дали сте заинтересирани.

www.vcw-8.com/index.php или испратете ми е-пошта ЦДР Ли „Оз“ Харви CAG Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите. или РАДМ Рон „ПОП“ Фолс Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите..

или следете ја апликацијата за регрутирање на нашата веб-страница, проверете го и нашиот фејсбук VCW-8.

Oz

Последно уредување: 1 година 5 месеци од lharv71.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.161 секунди
јазици