јазици

На тема-icon прашање Темниот кабина FS2004 се прелива со Алфет де ла Патруел де Франс.

Повеќе
1 година 3 месеци # 1097 by gypsymoth

FS2004 се прелива со Алфет де ла Патруел де Франс.
Јас додадов погоре на FS9 на пријател, но тоа е темна работа во кокпит. Му покажав како да започнат мотори, итн, но кога ќе излезе, неговите други авиони се мртви. Јас го отстранив од папката на авионот, и тие се појавуваат напојувани со мотори како што сака.

Може ли некој да ми каже како да излезете од овој убав алфа-авион со моќ, па затоа може да се остави во папката без да го направат другиот авион со мртви кокпити?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.237 секунди
јазици