јазици

На тема-icon прашање Различни снимки на возниот парк американскиот ервејс Соединетите Американски Држави е.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 83 by Gh0stRider203

Бидејќи Тоа е ограничен колку можам да се стави во пост ... Претпоставувам дека ќе треба да направите еден пост на авион lol

Нашиот 747-823F на зајдисонце (изгрејсонце не може да се сети lol)На пристап кон домашна база, NAS Fort Worth JRB


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: PAYSON

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 84 by Gh0stRider203

Нашиот 777-200LR
Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 85 by Gh0stRider203

Ле Конкорднашиот ERJ-145


нашиот 737-823 (што може да се добие од тука на Rikoooo!)
Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 86 by Gh0stRider203

Нашиот Embraer наследство 600 (кој го пребришав)нашата Боинг 747LCF (која ја пресликував) во DFW, со Реално светско време што би можел да го додадам ... па да ... тоа го прави снегот тука во Тексас lol

Земени 6 јануари, 2017


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 87 by Gh0stRider203

Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.228 секунди
јазици