јазици

На тема-icon прашање Сино небо сценографијата SLC

Повеќе
1 година 3 месеци # 1109 by Сок од јаболко

Се надевам дека некој ќе може да ми помогне со ова. Го најдов изгледот на Синото небо за Солт Лејк Сити. Ова е аеродром во кој летам и често се наоѓам на симулаторот и навистина сакав малку да ги преземам сценографиите. Не можам да ја видам да ја преземем датотеката, сепак, ме испраќа до доменот. Ако некој има какви било упатства за мене каде што треба да можам да го преземам или ако не можам да го даунлоадирам воопшто, тоа ќе биде многу ценето.

Ви благодариме однапред,
Јаболко

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци # 1116 by DRCW

Здраво Користете го огледалото за преземање и ќе го добиете сценографијата!

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Сок од јаболко

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци # 1117 by денпик

Ако тоа не успее, пробајте го ова
www.blueskyscenery.com/download.html

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.180 секунди
јазици