јазици

На тема-icon прашање FSX Проблем со боинг 747-400 Aerolineas Argentinas Speedbrake

Повеќе
1 година 3 месеци # 1112 by daveh

Здраво момци, одлична страница! Неодамна ја преземав FSX Пакет B747-400 Aerolinias Argentinas. Сè е одлично, освен кога ја распоредувам брзинската сопирачка за да забави на спуштањето, тоа не го успорува авионите. Распоредува целосно, но се чини дека нема ефект врз брзината. Исто така, минимум неактивен е околу 31%, така што наоѓањето на брзината на спуштање е незгодно за контрола. Било какви размислувања или помош за надминување на овие проблеми би биле многу ценети.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: fmartinez

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.254 секунди
јазици