јазици

На тема-icon прашање atr_42-500_72-500_pack

Повеќе
1 година 3 месеци - 1 година 3 месеци # 1124 by Оптимизатор

Здраво! Имам два проблем со овој авион. По нормално АВТОМАТСКИ инсталација во FSX SP2, сите модели авион трупот на авионот не е бело сиво ?? Опашката е нормална.
И симулаторот известува дека звукот не е на место!

Прилози:
Последно уредување: 1 година 3 месеци од Оптимизатор.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Jandirk

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци # 1127 by Camo6152

Го симнав истиот пакет.
Кога одам да изберам еден од ATR во "промена авион", можам да ги видам таму, но кога ќе го погодам копчето "Fly Now" FSX Пареа се урна.
Секоја помош ќе биде прифатена

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 3 месеци # 1128 by Camo6152

Од начинот на кој го преземав пакетот на препорачаниот начин и го избрав патетот Steam.
благодарение

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 2 месеци # 1175 by flaps1262

Часовниците на вртежен момент и HP остануваат во целулотот цело време.

Со почит

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 2 месеци # 1176 by rikoooo

Hi Flaps1262,

Да, ова е познато прашање кое се појавува само во панелот 2D, засега не најдов исправка, и сите се добредојдени да ми помогнат да најдам решение.

среќен лет


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: flaps1262

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.644 секунди
јазици