јазици

На тема-icon прашање Different Flight Sims Истото Aircaft ????????

Повеќе
1 година 2 месеци # 1125 by pauand2

Како да го инсталирате истиот / c во различни Симс на ист компјутер

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 2 месеци # 1126 by bobyor

Што сими и кој авион. Можете да пристапите многу FSX авиони во P3D. Не можете да пристапите FSX авиони во X-Plane или обратно.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.462 секунди
јазици