јазици

На тема-icon Важно a320 мега фамилијарно пакување - ГРЕШКА

Повеќе
1 година 2 месеци # 1136 by irbaz444

Здраво дечки. Неодамна го преземав мега фамилијата a320. Се инсталира совршено, но кога избирам авион се појавува скокање, велејќи дека "наидов на грешка ..................." и fsx паѓа исто така.Може ли некој да ми помогне?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 2 месеци # 1143 by Camwin128

Не FSX се уриваат само кога се избира A320? Или се сруши кога е избран некој тип на авион?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.162 секунди
јазици