јазици

На тема-icon прашање Не можам да го видам ROBIN_DR400_regent_v2_p3dv4 во списокот

Повеќе
1 година 2 месеци - 1 година 2 месеци # 1145 by Braudoux

Здраво,
Само што ја инсталирав оваа прекрасна дама, но мојата P3Dv4.1 не сака да ја покаже на списокот на авиони ... 3 папки се правилно инсталирани во директориумот Simobject (RobinLFCO, RobinLFDT и RobinLFIM). Мојот стан SIMStarter ги прикажува во директорот за живо (но без сликички) ...
Во исто време ја инсталирав Белуга и можам да ја видам!
Секоја идеја?
Со почит

За информации, се обидов да ве контактирам, но вашиот CAPTCHA систем се чини дека не работи (види прикачена датотека)

Прилози:
Последно уредување: 1 година 2 месеци од Braudoux.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 1.030 секунди
јазици