јазици

На тема-icon Важно CRDA Cant.Z.1007bis Alcione - Installer не успее

Повеќе
1 година 2 месеци # 1159 by Кристофербритон

Здраво,
Јас само се обидов да го инсталирам CRDA Cant.Z.1007bis Alcione во P3Dv3, но инсталерот не успее во 87%.- Крис

Прилози:

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 1.278 секунди
јазици