јазици

На тема-icon прашање Prepar3D - PMDG JetStream 4100 - слетување на Сејшели - TrackIR

Повеќе
Пред 2 години 7 месеци # 96 by ЧукаAddons:

Prepar3D V3.4
Чејс авион Алфа 1.5
PMDG БАЕ Jetstream 4100
Envtex
REX 4 Директен Текстура
REX меки облаци
Aerosoft Сејшели X 2.0
HDE 2.0
TrackIR
OpenLC Европа
Активни Скај 2016
Активни Скај Облак уметност
Прилагодено Скај Текстури
RSP 1.1
P3D Помошник за пишување
Flight1 ГТН 750
Reshade + MasterEffects

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.168 секунди
јазици