јазици

На тема-icon прашање Не можам да го најдам 787-800

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1160 by Schachow

Hi
Јас ја преземав и инсталирав TDS 787-800 на Алехандро Рохас во моето P3D но не се прикажува во Возила и во СимОбјекти / Авиони.
Дали сум пропушти нешто?
Секоја помош би била добредојдена.

Бил С.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1161 by rikoooo

Здраво,
Веројатно сте го промашиле вистинскиот пат. Ве молиме, инсталирајте повторно и бидете сигурни дека влегува во вашиот P3D папка. Која верзија на Prepar3D тоа е патем?

среќен лет


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.445 секунди
јазици