јазици

На тема-icon прашање Прозорец за грешка

Повеќе
1 година 2 месеци - 1 година 2 месеци # 1169 by TheSteelWolf

Здраво

Како стар и пензиониран авијатичар, природно сум привлечен од постарите модели како што се B727, B707 и руски авиони како Tu154, An24 итн.

Досега немав проблеми со B7 * 7 и 727. Меѓутоа, кога ќе се обидам да инсталирам руски модели како што се Tu154 и Антонов, го добивам приложениот прозорец за грешка.

Tu134 работеше разумно добро, освен за малку средени текстури.

Какво било решение молам?

Ви благодариме и почит

Прилози:
Последно уредување: 1 година 2 месеци од TheSteelWolf. Причина: грешка

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.141 секунди
јазици