јазици

На тема-icon прашање tds_boeing_787_mega_pack

Повеќе
1 година 2 месеци # 1173 by flightsimairbus

Здраво
Јас го преземав овој пакет 787 и го инсталирав на мојот p3d v3 и v4. што е проблемот што кога

ги отклучувам стандардните панели што исчезнуваат од екранот и потоа виси и треба да се рестартираат p3d. немам проблем
со остатокот од p3d v3. исто така, го прави и во v4 истата работа по чиста инсталација на v4 без додатоци само стандардната инсталација
секоја помош за ова не ми недостига ништо друго софтвер за ова, така што панелите не исчезнуваат од екранот

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.216 секунди
јазици