јазици

На тема-icon прашање tds_boeing_787_mega_pack

Повеќе
1 година 2 месеци # 1178 by flightsimairbus

Здраво
го симнав овој панел на 787 и повторно ја напишав датотеката на панелот за да добијам 3 crt
да се откажам, па можам да ја преместам на други екрани. проблемот е во тоа што екраните за одземање
исчезнуваат од екранот. не секогаш истиот екран. понекогаш тоа функционира добро.
има ли некој кој може да ми помогне со ова. Јас ќе ја прикачам датотеката на панелот така секој
може да го вчита во овој 787 и да види дали го прави истото

Прилози:

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 2 месеци # 1182 by Gh0stRider203

Искрено човек, јас го погледнав ВО ОВАА авионот и Квалитетните крилја 787 .... и колку што не ми се допаѓа да трошам пари на авиони, QW787 е достоен за тоа.


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1187 by ErikC

Кенија дишните патишта ???

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 1 месец - Пред 1 година 1 месец # 1201 by julibib

Фала богу! Го најдов овој разговор сајт на rikoooo. Сер мојот проблем е на вашиот 787 мега пакет, мојот симулатор е P3DV4 сè работи прилично добро, но, 787-10RR не работи добро како другите авиони, не слетува со клапи дури и на 10! и тоа многу се снаоѓа, така што авионите не можат да се движат на небото особено пред слетувањето и така се урива. Освен тоа, авионите не работат добро на автоматско гаснење и контроли, како кога се привлекувам јаремот, се наметнува авионот повеќе и се движи толку брзо што ќе биде многу тешко да се контролира авионот, исто кога банкар лево и десно. затоа е многу тешко да се контролира авионот со неисправни контроли. конечен пристап авионот се спушта надолу за да остане на таа надморска височина и на тој начин да се сруши, така што проблемот е во автоматскиот гас, не може да ги контролира паповите мудро се искачува на 100% и авионите се уриваат заради надолу надолу и автоматското трим е толку многу дека не можам да го банкам авионот, тоа исто така предизвикува несреќа, не може да заземе земјиште со целосни клапи дури и на 100% гориво.

па господине, ве молам да го проверите целото мега пакет на сите авиони 787-800,787-900,787-10, Genx и RR, а има проблем во секој авион, но 787-10 RR е надвор од контрола, па јас смирено ви побарам господине да се промени неопходноста за целиот овој мега пакет со ажурирање особено 787-10RR.

мојот компјутер спецификации - Intel-i7-6700K, прозорци 10 64-бит, Матични плочи - Gigabyte технологија Ко "ООД G1.SNIPER M7-CF (U3E1)

Последно уредување: 1 година 1 месец пред julibib.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.237 секунди
јазици