јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Нов член Ikarusc42

Повеќе
1 година 5 месеци # 1184 by Ikarusc42

Поздравувајте се еден и сите. Се придружив денес. Јас сум Челзи пензионер со седиште во Лондон Велика Британија. Сметам лет од 1980. Исто така, имав лиценца за приватни пилоти до 2016 кога стана прескапа за да летам. Се приклучив на Rikoooo за да го добијам Boeing Osprey, но не можам да го симнам преку нашиот корпоративен ИТ систем, бидејќи тие нема да дозволат пристаништа 8080 или 8888.
Може ли некој да сугерира на кој начин би можел да го добие Osprey ??? Ви благодариме во очекување.

Прилози:

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.188 секунди
јазици